گزارش اجرایی دبیر جشنواره

پس از اجرای اولین جشنواره لقمان حکیم در شهریورماه سال 93 ، دومین دوره از این جشنواره  با هدف ارتقاء روحیه رقابتی در میان اعضای هیأت علمی سراسر کشور و تشويق ایشان به ارائه خدمات ارزنده آموزشی ، نوآوري‌ بیشتر در عرصه های علمی ، نهادينه‌ ساختن فرهنگ پژوهش در ميان اعضاي هيأت علمي و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی شد و مقرر گردید این جشنواره  همه ساله در شهریورماه مصادف با روز پزشك و داروساز برگزار شود. در این راستا واحد علوم دارویی مفتخر گردیدتا بعنوان واحد مجری  دومین جشنواره را در سوم شهریور ماه 94برگزار نماید لذا بدینوسیله از کلیه  اعضای خانواده بزرگ علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی دعوت به عمل می آید  تا با حضور گرمشان در محل جشنواره  واقع در سالن بیمارستان فرهیختگان  شاهد دستاوردهای ماه ها تلاش بی وقفه همکاران واحد علوم دارویی باشند کسانی که با تمام توان نلاش نمودند تا جشنواره ای در شان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار نمایند تا  گامی موثر در ارتقای سطح آموزش ، پژوهش و ارائه خدمات سلامت دانشگاه برداشته باشند. 
 

ادامه مطلب...

برگزاری اولین جلسه کمیته داوری در حیطه دانش آموختگان و پژوهش

یک هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام و ارسال آثار از طریق سامانه جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی (لقمان حکیم) اولین جلسه کمیته داوری به منظور بررسی پرونده های ارسالی از سوی شرکت کنندگان طی مدت 4 ساعت در دو نوبت دو ساعته توسط اعضاء کمیته داوری دانش آموختگان و پژوهش در تاریخ 17 مرداد ماه جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی- در نوبت اول پرونده های دانش آموختگان رشته های علوم پزشکی در چهار محور علوم پزشکی، دندان پزشکی، علوم دارویی و علوم پایه توسط دکتر اربابی، دبیر اجرایی جشنواره لقمان حکیم، مشاور قائم مقام و مسئول امور نخبگان و سایر اعضاء بررسی شد.

ادامه مطلب...

اطلاعیه دبیرخانه جشنواره - تمدید مهلت ارسال آثار

با توجه به استقبال بسیار خوب واحد های علوم پزشکی دانشگاه آزاداسلامی و محققین در خصوص ارسال آثارارزشمندخود به دبیرخانه دومین جشنواره لقمان حکیم و همچنین با توجه به تعطیلی اخیر کلیه واحد ها و دبیرخانه جشنواره ، مهلت ارسال آثار تا

ادامه مطلب...

بازنگری شاخص‌های ارزیابی جشنواره لقمان حکیم/ برپایی نمایشگاه دستاوردهای واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد

دبیر کمیته اجرایی جشنواره لقمان حکیم اعلام کرد: در جشنواره امسال، شاخص‌های ارزیابی نسبت به نخستین جشنواره بازنگری شده است. علاوه بر این، در حاشیه برگزاری این جشنواره، نمایشگاه دستاوردهای واحدهای علوم پزشکی همراه با غرفه ابداعات و اختراعات برگزار خواهد شد.
دکتر سپیده اربابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با توجه به برگزاری جشنواره لقمان حکیم به میزبانی واحد علوم دارویی اظهار کرد: جشنواره لقمان حکیم فرصتی برای رسیدن به نگرشی تازه و عمیق‌تر نسبت به دستاوردهای ارزشمند و آشنایی و ارتباط با بیش از 90 واحد فعال در حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی است.

ادامه مطلب...

اطلاعیه دبیرخانه جشنواره

قابل توجه کلیه متقاضیان  شرکت در بخش مراکز تحقیقاتی برتر، فرم ثبت نام با ذکر جزییات مرکز می بایست توسط رئیس مرکز مربوطه تکمیل و به تایید ریاست واحد برسد. بدیهی است آپلود کردن مستندات در بخش مربوطه ضروری است اما  نیازی به ارزیابی و امتیاز دهی فرم ها  در واحد ذیربط ندارد.
 
قابل توجه کلیه متقاضیان  شرکت دربخش مجلات، فرم های مربوطه باید توسط سردبیر مجله تکمیل و به تایید مدیر مسول و رییس واحد برسد.بدیهی است آپلود کردن مستندات در بخش مربوطه ضروری بوده نیازی به ارزیابی و امتیاز دهی فرم ها  در واحد ذیربط ندارد.
 
جهت شرکت در بخش اختراعات، مستندات مربوط به هر اختراع همراه با  تاییدیه های علمی، باید توسط شخص مخترع  در سایت جشنواره آپلود شود  . کلیه مستندات پس از طرح در کمیته داوران  و اطلاع به متقاضی می بایست در روز جشنواره در سالن ابداعات و اختراعات مورد ارائه شفاهی و داوری نهایی قرارگیرد که حضور متقاضی در آن جلسه الزامی خواهد بود .در بخش ابداعات و اختراعات علاوه بر داوطلبین حوزه علوم پزشکی ، علوم دارویی ، علوم دندانی و علوم پایه ،حضورداوطلبین  رشته های فنی مهندسی و مهندسی پزشکی با ارائه اختراع مرتبط بلامانع خواهد بود .
 
 

خوش آمد گویی

حمد وسپاس خداوند متعال که امسال نیز فرصتی مجدد در اختیار حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی قرار داد تا بتواند همگام با سایر دست اندرکاران دانشگاه آزاد اسلامی گام های موثری در پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه آزاد اسلامی از طریق ارج نهادن به تلاشگران حوزه های آموزشی، پژوهشی و خدمات سلامت بردارد.

در این راستا حوزه علوم پزشکی با حمایت و مساعدت ریاست عالیه دانشگاه، در تلاش است تا جشنواره و همایشی در خور شأن فرهیختگان حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را اجرا کند و گامی موثر در راستای ارتقای آموزش، پژوهش و خدمات سلامت کشور بردارد. لذا ضمن تقدیر وتشکر از کلیه برگزارکنندگان این جشنواره امید است تا اینگونه اقدامات بتواند نقش به­سزایی در اعتلای جایگاه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه­ های ملی و جهانی داشته باشد.

دکتر سید ناصر استاد

رئیس مرکز توسعه پژوهش، فناوری و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

آغاز به کار سایت

آغار به کار سایت جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

نظر به اینکه ثبت نام و ارسال آثار به صورت آنلاین و از طریق همین وب سایت انجام میپذیرد، علاقه مندان به شرکت در جشنواره میبایست از طریق منوی ثبت نام در بالای همین صفحه نسبت به ساخت و فعال نمودن حساب کاربری خود اقدام نمایند. سپس با نام کاربری و رمز عبور مشخص خود وارد سایت شده و از طریق فرم های مخصوص اطلاعات آثار خود را بارگذاری نمایند.

سیستم ثبت نام تا پایان مهلت ارسال آثار فعال میباشد.

 

☼بازدید کل: 71,962 ☼امروز: 19 ☼دیروز: 7 ☼این صفحه: 2,486 ☼آنلاین: 1 جزئیات