اطلاعیه دبیرخانه جشنواره

قابل توجه کلیه متقاضیان  شرکت در بخش مراکز تحقیقاتی برتر، فرم ثبت نام با ذکر جزییات مرکز می بایست توسط رئیس مرکز مربوطه تکمیل و به تایید ریاست واحد برسد. بدیهی است آپلود کردن مستندات در بخش مربوطه ضروری است اما  نیازی به ارزیابی و امتیاز دهی فرم ها  در واحد ذیربط ندارد.
 
قابل توجه کلیه متقاضیان  شرکت دربخش مجلات، فرم های مربوطه باید توسط سردبیر مجله تکمیل و به تایید مدیر مسول و رییس واحد برسد.بدیهی است آپلود کردن مستندات در بخش مربوطه ضروری بوده نیازی به ارزیابی و امتیاز دهی فرم ها  در واحد ذیربط ندارد.
 
جهت شرکت در بخش اختراعات، مستندات مربوط به هر اختراع همراه با  تاییدیه های علمی، باید توسط شخص مخترع  در سایت جشنواره آپلود شود  . کلیه مستندات پس از طرح در کمیته داوران  و اطلاع به متقاضی می بایست در روز جشنواره در سالن ابداعات و اختراعات مورد ارائه شفاهی و داوری نهایی قرارگیرد که حضور متقاضی در آن جلسه الزامی خواهد بود .در بخش ابداعات و اختراعات علاوه بر داوطلبین حوزه علوم پزشکی ، علوم دارویی ، علوم دندانی و علوم پایه ،حضورداوطلبین  رشته های فنی مهندسی و مهندسی پزشکی با ارائه اختراع مرتبط بلامانع خواهد بود .
 
 

 

☼بازدید کل: 70,113 ☼امروز: 18 ☼دیروز: 94 ☼این صفحه: 841 ☼آنلاین: 1 جزئیات